.:: Death Note Serbia ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:: Death Note Serbia ::.

Ovo je forum o Death Note - u..
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Shinigami Ryuk

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
YourHighness.

YourHighness.


Broj poruka : 30
Datum upisa : 17.08.2009
Godina : 28

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyPon Avg 17, 2009 2:46 pm

Ryuk je Shinigami koji je ispustio Death Note na zemlju. Često odbija pomoći Lightu, umesto toga gleda kako se Light svim snagama bori za svoj cilj. Dosta je sebičan i radi samo ono što je u njegovom interesu. Isto tako zaboravlja Lightu reći ključne činjenice Death Notea sve dok nije prekasno. Ryuk obožava jabuke i sve bi učinio da ih se domogne.
Nazad na vrh Ići dole
I am Justice!

I am Justice!


Broj poruka : 426
Datum upisa : 13.09.2009
Godina : 28
Lokacija : With Shizuo <3<3<3

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyNed Sep 13, 2009 11:52 pm

Dobar je lik,mada ume da iznervira.Inace,mnogo je smesan! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Near`s girlfriend

Near`s girlfriend


Broj poruka : 166
Datum upisa : 19.10.2009

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySre Okt 21, 2009 9:10 pm

Da josh kada bi mu duhowitost platjali jabukama bio bi najsretjniji shinigami na swetu,da nije njega i Matsude,Death Note bi bila suwishe ozbiljna!!! jocolor
Nazad na vrh Ići dole
I am Justice!

I am Justice!


Broj poruka : 426
Datum upisa : 13.09.2009
Godina : 28
Lokacija : With Shizuo <3<3<3

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySre Okt 21, 2009 10:27 pm

[quote]Da josh kada bi mu duhowitost platjali jabukama bio bi najsretjniji shinigami na swetu,da nije njega i Matsude,Death Note bi bila suwishe ozbiljna!!! [quote]

Slazem se,ali zaboravljas Misu,ume i ona nekad da zasmeje.A mene i L,ponekad.
Nazad na vrh Ići dole
Near`s girlfriend

Near`s girlfriend


Broj poruka : 166
Datum upisa : 19.10.2009

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyČet Okt 22, 2009 1:37 pm

Ah,kako sam njih mogla da zaborawim,najjache je ono kad Melo otme Sayu,a Misa:,,Light,bitju dobra dewojchica i otitjitju sama u krewet!``,pred njegowim tjaletom i ostalima!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySre Okt 28, 2009 11:47 pm

Najbolji shinigami.Kad njegov smeh cujem pa to je strasno , ja crknem od smeha.Malo izludjuje , ali kako obozava jabuke , gori je od Mello-a
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyUto Nov 24, 2009 6:05 pm

hehe...slažem se sa tobom...ja uopšte nisam ko on ja ne volim jabuke,a najviše mrzim kad me kljukaju njima....bar da Rzuuk stvarno postoji pa da se menjamo...ja njemu svaki dan po kilu jabuka a on meni knjigu smrti! lol!
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyUto Nov 24, 2009 10:16 pm

Svi bi voleli knjigu
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySre Nov 25, 2009 6:07 pm

pa kad bi ja imala tu knjigu.....ne bih puno njih pobila..samo malkice Very Happy one koje ne mogu da gledam XD
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyPet Nov 27, 2009 12:41 am

ja bi 1 nastavnicu fizike , a onda bi ubila kretena koji je obio u moju kucu i onda sve lose kriminalce
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySub Nov 28, 2009 12:38 am

obio kuću?....ajoj... Shocked .....ja bi ubila neku kobilu iz našeg razreda i nastavnika matematike.... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySub Nov 28, 2009 8:53 pm

da obio kucu , ovako se to desilo ja jedan dan dolazim srecna iz skole jer sam dobila 5 i odjednom vidim polomljeno staklo.Udjem ja u kucu sve razbacano , popela sam se na gornji sprat i sve je bilo razbacano , samo je uzeo moju kasicu prasicu SadSadSad i neke pare i vise nista , ALI OCI MAJU KASICU U OBLIKU KOCKE
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySub Nov 28, 2009 11:01 pm

samo tvoju kasicu prasicu.....hmmmm....to mora da je bio neko ko zna da imas para u toj kasici prasici verovatno neko ko te poznaje da li si rekla policiji? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyNed Nov 29, 2009 1:02 pm

ma u kasici je bilo 500 dinara koje sam skupila za 2 nedelje sad imam vise , ali ocu je natrag jer je u obliku KOCKE , i nisam prijavila policiji jer ceo moj deo ulice zna ko je to uradio i UBICU GA jer je priznao to , nije vratio pare , i rekao je da je bacio kasicu SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyNed Nov 29, 2009 11:46 pm

Ja imam u obliku neke žabe koju pritisneš za stomak pa joj ispadnu oči jeziva je... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...ja skoro nikad nemam para u kasici jer ih odma potrošim... Very Happy tako da mene ne vredi opljačkati
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyPet Dec 04, 2009 9:07 pm

bio je nekoliko dana u zatvoru nije vredelo , ali ocu nazad moju kasicu kockicu SadSadSad

Ryuk pojavi se u stvaran svet da mi pomognes oko kasice da je nadjem

O ryuk svi sa foruma te prizivamo hmmmmmmmm
cak imam i tvoju temu na mobu hmmmmmmmm
dodji imamo dosta jabuka
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptySub Dec 05, 2009 11:05 pm

i usput daj mi jednu knjigicu kad ih već imaš na bacanje Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyPon Dec 07, 2009 11:36 pm

daj svima koje te obozavamo

I znate sta mi se desilo.Prividjao mi se Ryuk ja lezim i ono odjednom kao da stoji ispred mene i poceo RINGO ja sam mislila da sanjam i gledam i kazem sta i jos uvek cujem ringo i bolje pogledam kad sam se najezila mislila sam sta je to i posle sam potrljala oci i videla da mi se prividjao VOLELA BI DA JE TO BILA ISTINA
Nazad na vrh Ići dole
I am Justice!

I am Justice!


Broj poruka : 426
Datum upisa : 13.09.2009
Godina : 28
Lokacija : With Shizuo <3<3<3

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyUto Dec 08, 2009 9:55 pm

lol! Eto do cega dovodi preterano gledanje DN-a Very Happy Ja cesto sanjam nesto u vezi sa animeaima.Jednom sam sanjala da je L moj brat(predobro da bi bilo istinito Sad ).
Inace,ja sam se zgadila kad sam prvi put videla Ryuuka,moja sestra se malo uplasila(bila je noc,i bile smo same kuci).
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyUto Dec 08, 2009 10:09 pm

ja sam jednom sanjala L-a bio je daleko... Sad ....a pošto ja redovno izgubim daljinski..onda moram da na tv-u da podesim sve i tako dok sam ja podešavala tom odjednom se Ryuuk isceri i ja sam se pretrgla da sam odskočila...užas a moj brat pao sa stolice..ja umirala
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyUto Dec 08, 2009 10:14 pm

nije preterano nego buljanje u plafon 100 sati je preterano cak sam i sanjala evo ovako je bilo

Ja , ti , N , Mello i Met smo bili u onoj kuci Wammy house.Dosao je L i poceo je nas dve da juri i L je pao.Gurno ga je Ryuk on je bio tvoj shinigami i armonia justin moj.Mello se uplasio bacio cokoladu i otrcao.Nir nije ni gledao jer se igrao igrackama , a met je igrao igrice i ubio oba shinigamia i sebe.

Ne secam se dalje sta je bilo i RYUK je extra i smesan mu je onaj glasic
Nazad na vrh Ići dole
Kizuna-chan

Kizuna-chan


Broj poruka : 430
Datum upisa : 30.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ispred kompa -.-'

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyUto Dec 08, 2009 11:02 pm

ja sam jednom sanjala da sam mala beba koja ide u vrtić i da nije imao ko da dodje po mene,jer su roditelji bili u drugom gradu pa je Light došao po mene u vrtić lol! ....a ja počela plakati 'bezi,necu da ti dođeš po mene u vrtić,ocu da L dodje po mene,ne ti!!'...I tako ja isterala svoje i Light kaže 'Dobro,kad si tvrdoglava,sad ću ja zvati L-a da dođe po tebe'....i tako mene L vodio kući iz vrtića lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
A

A


Broj poruka : 534
Datum upisa : 28.10.2009
Godina : 29

Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk EmptyUto Dec 08, 2009 11:25 pm

hahahahahahahahahah
trebamo temu snovi da otvorimo a ovde da komentarisemo Ryuka

Kad sam ja okrenula ultru moj brat je bio tu , pojavio se ryuk i ovaj je skocio i trcao svuda i vristao STRASNO.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Shinigami Ryuk Empty
PočaljiNaslov: Re: Shinigami Ryuk   Shinigami Ryuk Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Shinigami Ryuk
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:: Death Note Serbia ::. :: .:: Shinigami - andjeo smrti ::. :: Shinigami Ryuk-
Skoči na: